• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
      švandová
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

[size=4][/size]Zdravím, vyzkoušla jsem už kde co. Poslední dobou se ale nevrhám na rychlodiety, aledávám na rydy a doporučení odborníků. Dieta podle krevních skupin je pro mě novinka a tak chci jít do toho. Právě jsem porodila a už jsem zhubla na původní váhu, ale stále není ideální 164/72.
      Dozvěděla jsem se, že s nulkou bych vlastně neměla mléční výrobky, což je můj hlavní jídelníček. Tak tedy někdo poradte, co vlastně a jak jíst, aby se ta váha ta nedřela, když na ní vlezu? Děkuji:woohoo:

admin
      Správce

Dobrý den,
      vítejte v klubu:) Pro Vás je vhodný seznam potravin pro těhotné, kojící maminky a děti do jednoho roku.
      Seznam můžete získat zde:
      http://4yourtype.eu/Prirodni-medicina-byliny-leky/Seznam-potravin/Seznam-potravin-O-br-Tehotenstvi-a-kojeni/Detailed-product-flyer.html

Děkuji za Vaší volbu. O tom, zda bude správná, můžete rozhodnout docela brzy po změně jídelníčku.

švandová
      Účastník

Děkuji. Můžete mi poradit, jak získám body a za co přesně se přidělují? vidím, že jste již zkušeným uživatelem?)děkuji

admin
      Správce

Bodíky najdete v odkazu Hlavní nabídka – Moje nastavení – Moje Bodíky – stav konta, kde se dozvíte za co jsou Bodíky a kolik. Bodíky jsou za recepty, články a nově za odebrané produkty, kde je poměr bodíků 1:1, takže za útratu 100 CZK získáte 100 Bodíků – více na téma Bodíky zde http://4yourtype.eu/bodiky.php.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.