• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #1284
      Milli
      Účastník

      Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

      o co se konkrétně jedná ?
      Je to uvedeno ve skupině nevhodných potravin, jen nevím, zda jde o nějaký konkrétní produkt, nebo je tím myšlena vláknina jako taková ???

    • #1288
      meggi
      Účastník

      Milli, guar vlákninu můžou obsahovat různé "složené" produkty v obchodech, třeba džusy a šťávy můžou mít uvedenu ve složení guar vlákninu, nebo i některé sladkosti apod. Vždy se dívejte do složení výrobku, to platí ne jen kvůli guar vláknině, ale i všemu ostatnímu nevhodnému. Jen tak zjistíte, zda daný výrobek obsahuje pouze prospěšné a neutrální potraviny, potravinové složky pro Vaši krevní skupinu. Ze začátku se to může zdát náročnější na čas, ale nedejte na to, těch 10 vteřin na přečtení složení na obalu výrobku stojí za to – navíc za krátký čas budete ovládat z hlavy, které výrobky v obchodě jsou ty "vaše" a které můžete ignorovat jako nevhodné. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.