• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lahoda a poslední změna proběhla před 13 roky a 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Dobrý den, nevíte, jestli je vhodný pro sk. 0 Geladrink na klouby? Nemůžu najít složení, ale není tam něco nevhodného? Resp. nevíte o výrobku v lékárnách vhodném pro nulkaře na posílení kloubů či podobných problémů? Zjišťuji pro jednu známou, děkuji moc! 🙂

admin
      Správce

Dobrý den,
      dle prvního náhledu by mohlo jít o vhodný produkt. Tento dotaz ale patří do infoBASE4 a projde certifikačním procesem. Resultát naleznete v infoBASE4.

admin
      Správce

Otázkou ale zůstává, zda je obažena složka vepřového, hovězího, žraloka a dalších. Jak víme, vepřové je pro ABO NEVHODNÉ… Na arthrititické potíže máme v nabídce zde http://dieta-podle-krevnich-skupin.cz/index.php?page=shop.browse&category_id=250&option=com_virtuemart&Itemid=60. Pokud tedy máme hodnotit vhodnost tohoto ptoduktu, nebude-li kolagen z vepřového, jde o prospěšný produkt. Nesmíme ale opomenout, že obsahuje rovněž vápník a hořčík v kombinaci, což víme, že se hořčík má brát odděleně od vápníku s odstupem alespoň hodinu. Takže já bych asi hledal jinde. Chondroitin sulf. je například v základní výživě pro každou krevní skupinu DEFLECT. Nejen, že se deflect stará o reparaci chrupavek, ale současně se stará o metabolismus…

Lahoda
      Účastník

Dobrý den meggi.
      Pokud se mohu připojit do diskuse, tak jako nulka mohu Deflect jenom doporučit. Geladrink neznám, ale s Deflectem mám dobré zkušenosti. Bolest kloubů – zvlášť kolen jsem moc dobře znal. Doporučte ho své známé. Samozřejmě stravu podle nulky. A hlavně ať nejí brambory. 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.