• Funkčnost stránek

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 10 roky, 2 měsíců.

• Autor

Mark
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Přeji příjemný den.

Mám pár poznámek a postřehu ohledně (ne)funkčnosti těchto stránek.

To úvodní červené popup okno nutící k registraci a logování lze jednoduše obejít zakázáním java scriptu.

Stránky jsou obecně nepřehledné. Adresy úrovní mají docela složitou strukturu (neuškodilo by trochu více SEO).

Některé odkazy v menu jsou zcela nefunkční (Získat členství R4YT, Jídelní lístek ABO Clinic) a odkazují na úvodní stránku.

Jiné odkazy (Napsat článek, Osobní zprávy, Deník – moje terapie, Zrušení účtu, Potraviny pro hubnutí, Podle genotypu GTD) přesměrují na obligátní stránku ohledně profi zóny. Tam vyzýváte hlavně k zaplacení, ale že byste konkrétně a srozumitelně uvedly, co získám, když zaplatím?

Chybí mi detailnější informace ohledně vzdělávání (poradce, konzultant, certifikace); hlavně co, kde, kdy, jak, za kolik…

Děkuji za reakci.

admin
      Klíčník
      Body(ů): 1.302,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Zdravím,
      Ano, úvodní červený box, lze obejít. Tím se pak nedostanete k informacím, které požadujete.

Se SEO bych si nechal poradit i si nechám poradit, jak na jeden klik dostat stovky informací

Když se správně zalogujete, pak získáte i možnost aplikovat odkaz Získat členství. Tento odkaz je funkční u zalogovaných uživatelů, kteří již nejsou členy nebo, kteří nevyužívají dočasného přístupu k členským informacím.

Nefunkční odkaz není, ale je vázán na předplatné, proto např. jídelní lístek u neoprávněných uživatelů zobrazí úvodní stránku.

Co získáte za předplatné?
      No právě přístup k Osobním zprávám, deník moje terapie, zrušení účtu, Potraviny pro hubnutí, Podle genotypu a další a další…

Detailnější informace o vzdělávání najdete zde http://www.dadamo.cz/index.php?/Clanky-prehled/Certifikace-a-vzdelavani/Certifikace/

Hezký den, Lukáš

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.