Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
      Miluše Šimánová
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Nevíte náhodou někdo kde by se dal sehnat fazol obecný, navy nebo měsíční, které jsou prospěšné pro B? U nás je k mání jenom bílý fazol, ty ostatní strakaté, zelené a červené jsou pro B nevhodné. Díky moc.

meggi
      Účastník

Ahoj muschil, navy a měsíční netuším, ten fazol obecný našel Seznam pouze k výsadbě. Tak jestli jseš ochotná si luštěniny sama pěstovat, 😉 máš ho tady:
      http://zbozi.seznam.cz/searchScreen?q=fazol%20obecný&r=hint

Miluše Šimánová
      Účastník

Ahoj Meggi, jsi poklad. Koukala jsem se na ty stránky a mám pocit, že jsem ta semínka i někde viděla. Ale měla jsem na mysli spíš hotový produkt, abych s ním obohatila jídelníček o rostlinné bílkoviny. Jak jsem koukala na ty obrázky u semínek, skoro mám podezření, že fazol obecný je skoro všechno (zelený, žlutý, červený). Ale možná že by mohly být fazolem obecným mražené fazolové lusky nebo žluté fazolové lusky, které občas mají v Kauflandu.

admin
      Správce

Dobrý den,
      fazol obecný je častěji prodáván jako fazole bílé, které budou pro Vás, muschil, pro daný účel vhodné.

meggi
      Účastník

Ahoj muschil, pokud jde o fazolové lusky, tak ty jsou uvedené v seznamu potravin jako PUKY FAZOLOVÉ/ŽLUTÉ a příp. ZELENÝ FAZOL. Obě jsou neutrální nebo prospěšné, čili vhodné pro všechny krevní skupiny. Ty jsou naštěstí v mražené formě k dostání všude, i v zapadlém vesnickém obchůdku. To samé platí o zeleném hrášku…:)

Miluše Šimánová
      Účastník

Na zeleném hrášku se pomalu stávám závislá. Kupuju si mražený od Bonduelle, nechám ho rozmrznout a je fantastický téměř ke všemu včetně vaječné omelety.

chipushit
      Účastník

Muschil – já taky. Když pospíchám, koupím je mražený hrášek a uzená kuřecí stehna. Ty dám trochu povařit – spíše jen přejít varem, vodu sleju, hrášek šoupnu na pekáč, na to stehna a šup do trouby. Stehna pustí trochu vodu, takže se hrášek nepřipeče a do půlhodiny je vše hotovo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.