• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 12 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #2184
   Věra Ondračková
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Dobrý den,
   tuším, že v budoucnosti budou k dispozici nějaké specializované doplňky stravy pro jednotlivé genotypy, ale přesto: pokud chci přejít z BTD na GTD, mohu i nadále používat doplňky určené pro moji krevní skupinu? V mém případě jde konkrétně o krevní skupinu 0 a genotyp Sběrač. Nemohou se doplňky nějak negativně ovlivňovat s novou dietou nebo mým genotypem? Mám na mysli zejména polyfloru a deflect pro sk. 0.
   Díky za Váš názor.
   Věra

  • #2185
   admin
   Správce

   Dobrý den, doplňky již jsou, zrovna jako testy pro určení genotypu. Ovlivňovat negativně se produkty pro BTD a GTD nebudou, ale je lepší využívat GTD produkty, pokud jste prošla kvízem, která je pro mě dobrá:) a vyšlo Vám věnovat se GTD. Produkty pro jednotlivé GT mají také své. Doporučuji začít Startérem, který synchronizuje tělo a dodává energii.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.