• DEFLECT

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Petra Ťoupalíková a poslední změna proběhla před 9 roky, 3 měsíci.

• Autor

Ivana Pintnerová
      Účastník
      Body(ů): 2,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Mám hotový GTD test (díky za návod v ČJ):) a podle něj jsem Učitel,sekretor ještě neznám.Dotaz zní:můžu užívat jako první DEFLECT A,který jsem si již předtím objednala nebo mi radíte jiný produkt?Již 2.týden jím potraviny dle BTD pro zdravé,začátek nic moc,ale teď se cítím vcelku dobře…jen jsem doufala,že shodím nějaké to kilko dolů a ono nic :S

admin
      Správce
      Body(ů): 2.529,00 Body(ů)

Dobrý den,
      ano. Produkty pro krevní skupinu se užívají dále beze změn. Nové produkty GTD se nasazují tam, kde je to účinnější.
      Ono hubnutí je trochu o něčem jiném.
      Při výživě podle krevní skupiny, dochází k nárůstu svalové hmoty, ale současně ke spalování tuků.
      Vše jsou ale biochemické procesy a ty je třeba nastartovat a to se děje DETOXIKACÍ organismu.
      Následuje úprava jídelníčku, úprava pohybových aktivit a duchovní relaxace je součást psychohygieny.
      Pokud chce kdokoliv hubnout, musí si uvědomit, že mění život od základu, protože dosavadní návyky byly zhoubné.
      Proto je dobré začít hubnout, jste-li na to připravená.
      Člověk po sádře musí také rehabilitovat i přes odporsvalstva a šlach a bolest.
      a záleží na tom, jakou metodu zvolí… tím dříve je úspěšný.

Takže objektivní měření není váha, ale objem partií, protože na kalhotech poznáte záhy, že i když vážíte stejně, dostanete se do kalhot lépe.

Petra Ťoupalíková
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)

Dobrý den Damiane, mohu se prosím zeptat na užívání Deflectu? Objednala jsem si ho, dnes mi přišel poštou. Jsem “B”. Vím, i z diskuzí, že se má užívat 1-2 tabletky s nevhodným jídlem. Zajímalo by mě, ale, zda když užiji Deflect s jídlem, např. kuřecí plátek na kari – s tím, že kuře je pro mě nevhodné, kari prospěšné, zda si tělo dokáže vzít “prospěch z kari” a zbavit tělo lektinů z kuřete. Zda to takto funguje. Nebo zda se Deflect používá jen u kombinace pouze neprospěšných potravin, ale jakmile se tam objeví některá prospěšná surovina, tak se Deflect nepodává?
      A ještě mě napadla jedna situace… např. u různých oslav, rautů, grilování… kde se jí průběžně po třeba celé odpoledne večer… když si třeba dám nevhodný vepřový steak v 17 hodin, pak další třeba ve 20 hodin a něco dalšího nevhodného třeba před půlnocí? Jak se užívají tabletky v tomto případě? Může se brát i po takto krátkých intervalech? A kolik tabletek si mám vzít při porci jednoho středního steaku – kuřecího nebo vepřového?
      To je asi vše, co mě teď napadá. Děkuji za odpověď.

admin
      Správce

Dobrý den,
      DEFLECT blokuje nevhodné lektiny, ve Vašem případě např. ono kuřecí maso. Blokátor pracuje nezávisle na ostatních příznivých potravinách. Pravidelné užívání DEFLECTu při hubnoucí kúře, je doporučeno. V ostatních případech se užívá vždy s jídlem, které není naší skupině přátelské.
      Předávkování u DEFLECTu není z jedné dózy možné, denní dávka 8 kapslí je běžná.
      Počet kapslí je dán spíše tělesnou hmotností a intenzitou kúry, než porcí jídla.

Petra Ťoupalíková
      Účastník

Děkuji za odpověď. Kolik tedy tabletek v hubnoucím režimu doporučujete při jedné porci běžného oběda? Stravuji se v restauraci u nás ve firmě a i když máme na výběr ze tří jídel, vždy je v některém něco pro mě “nepřátelského”. Nejsem nijak zásadně obézní :)) (173 cm, 70 kg) takže bych uvítala +/- 10 kg dolů. Píšete, že 8 tabletek denně je běžné – můžu to rozdělit i do dvou jídel, tzn. 4 tablety k jídlu? díky. Petra

admin
      Správce

Petro,
      v orientaci nevhodných jídel, je dobré sledovat základní, skutečně nevhodné potraviny pro krevní skupinu B, kterými jsou:
      Kuřecí
      Kukuřice
      Arašídy
      Sezam
      Pohanka
      Rajské
      Čočka

Tato jídla, je lépe obejít obloukem.
      Kolik kapslí?
      Postačí 2 kapsle s každou normální porcí hlavního jídla, tedy snídaně, oběd nebo večeře. Ve Vašem případě se spíše bude jednat zejména o oběd a možná i večeři.
      Konzumace vyšších dávek neurychlí hubnutí.
      Hubnout budeme vždy do naší standardní tělesné konstituce. Béčka mají navíc pevnější a mohutnější kostru, čímž se zkresluje skutečný poměr tělesné hmnotnosti. Spíše by bylo vhodné stanovit hmotnost poměrem tuky:kosti:voda:svalová tkáň, to napoví více.
      Také bude dobré, se věnovat duchovním praktikám, které Vás naučí ovládat stres, který u béček vede k frustracím a následně zajídání těchto stavu, čímž vzniká sklon k obezitě.

Pohyb je samozřejmě také nutný. Pokud chcete hubnout za chůze a udělat si dobře také po kardiovaskulární stránce a zlepšit muskulaturu, pak používejte při chůzi současně hůlky a za týden uvidíte sama úspěch větší, než byste čekala. Zabijete několik much jednou ranou.

Hubnutí byste ale neměla posuzovat pouze z celkové tělesné hmotnosti, ale právě z oněch poměrů výše uvedených.
      Při hubnutí pomocí životosprávy podle krevní skupiny, dochází k nybývání na svalové hmotě, takže i když bývá celková tělesná hmotnost “stejná” není tomu tak. Těloo je výrysovanější, pevnější, nálada se zlepšuje. Kilové úbytky, pak zaznamenáme postupně, s několikatýdenním odstupem po přechodu na životosprávu podle krevní skupiny, pokud samozřejmě, bude co hubnout:..-)

Petra Ťoupalíková
      Účastník

Damiane, díky.. i za rady navíc. Těm skutečně nevhodným potravinám, které jste zmínil se vyhýbám. Jsem ve výživě podle krevních skupin začátečník, stravuji se tak necelé dva měsíce. Sportuji to ano, 2-3 týdně. Zvládat stres jsem se zatím nenaučila a možná by mě nějaká duchovní praktika pomohla, kdo ví, to mě tedy zatím nenapadlo… petra

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.