• Chaos…

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 9 roky, 11 měsíci.

• Autor

Michaela Jarošová
      Účastník
      Body(ů): 1,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Dobrý den,
      ráda bych se zeptala: je mi 30, krev. sk A+ a zhruba od puberty mám nespecifické zdrav. problémy – špatná pleť (není klasické akné), neustálé nadýmání a nemůžu přibrat na váze (53/170). Momentálně kojím a začala jsem se trochu stravovat podle své krevní skupiny, ale nějak v tom tápu. Zdá se mi, že jsem i při této stravě po všem nafouklá…Dělám něco špatně? A nebudu po této stravě dále hubnout?? Díky stále se v tom nějak neorientuji:-)) mám jen knížku a asi to nestačí…

admin
      Správce
      Body(ů): 2.529,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Dobrý den,
      krevní skupina A je poněkud kontroverzní skupinou v BTD.
      Pro přesnější určení výživové strategie by bylo vhodné určit genotyp.
      Hubnout dále nebudete. BTD není dieta k hubnutí, ale k úpravě metabolismu a tím i zažívání a výživy těla.
      Není možné odpovědět jednoduše, neznám skladbu jídla, zdravotní stav a další.

Přechod na BTD by měl být pozvolna. Vyměnit potravinu z kategorie VYVARUJTE SE za jednu PROSPĚŠNÉ a navíc přidáme jednu PROSPĚŠNOU potravinu.
      Před přechodem na BTD se doporučuje provést detoxikační kúru.

Kojení není překážkou, ale bylo by dobré postupovat v přechodu na BTD pozvolna, nikoli ze dne na den 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.