• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
      veraleva
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Asi se mi budete smát, ale já nevím kam zařadit běžné konzumní brambory. Jsou to ty brambory sladké, nebo bílé? Děkuju.

chipushit
      Účastník

Ahoj, nejsou to ani sladké, ani židovské. Normální brambory – bílé, žluté nebo červené. Jiné se tu nepěstují ani nedovážejí.

veraleva
      Účastník

Děkuju

meggi
      Účastník

Ale možná ani ty batáty či jiné druhy "brambor" uvedených v seznamu zeleniny jako prospěšné či neutrální pro sk.0 (ale i sk.A) nemusí být zlé jako příloha!!! 🙂
      Včera jsem se na ně dívala v Kauflandu, měli krásné batáty myslím za 45Kč za kg. No jo, jsou sice dražší než ty naše obyčejné, ale za tu možnost obměnit přílohy k jídlům a nemít furt jen rýži na x způsobů či špaldové těstoviny a knedlíky, jáhlovou "bramborovou" kaši či knedlíčky… to možná stojí. 😉

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.