• Bonboniery pro všechny!

  Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  meggi a poslední změna proběhla před 10 roky, 7 měsíci.

  • Autor
   Příspěvky
  • #2280

   meggi
   Účastník
   Body(ů): 50,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   V Brně, na Poštovské ul. 6E, je ČOKOLÁDOVNA MINACH.
   Je to úžasný objev pro všechny, kteří u téhle výživy potřebovali najít bonboniery bez nevhodné složky pro jejich krevní skupinu, nebo pro ty, kteří si chtějí dopřát na chuť i plněné čokolády – pralinky a ne jen „suché“ hořké či oříškové čokolády apod.
   Co jsem zjišťovala ze složení na krabicích i od zaměstnanců čokoládovny, tak tohle by měla být opravdu ta pravá belgická čokoláda, ne ty imitace s rostlinnými tuky všude v obchodech.
   A co je důležité, obsahuje pouze kakaové máslo – i ty krémy uvnitř. Takže ne rostlinné tuky, ne máslo. Tím se stávají vhodné pro všechny kr. skupiny a už záleží jen na Vašem výběru, jaké příchutě a tvary pralinek si vyberete. Mají je nafocené na webových stránkách, ale když tam stojíte před tím pultíkem a vidíte tu nádhernou plejádu, tak vám prostě přechází zrak a nevíte, které byste vzali dříve.
   Pro béčka jsou tam samozřejmě i všechny ty mléčné – bílé, světle hnědá čokoláda. Vybíráte ty bez lískových oříšků apod.
   Pro ábéčka, nulky, áčka ty tmavé, mají kromě různých druhů ořechového zdobení, lískooříškových krémů, mandlového marcipánu apod. také třeba exotické náplně jako fialkové aroma apod.
   Daní za to, že jde o pravou čokoládu a pravé krémové náplně z kakaového másla je samozřejmě cena – každá pralinka se váží na váze a vy si tak sestavujete bonbonierku do krabičky (buď různé malé papírové, nebo ozdobné plechové dózičky, které také na prodejně mají v širokém sortimentu) po jednotlivých kusech.
   No a když si takhle krásně necháte ty čokoládové skvosty zabalit pro někoho z vašich blízkých a těšíte se, jakou radost mu uděláte k svátku, zřejmě neodoláte a jen tak do mini sáčku si necháte s sebou zabalit jednu dvě pralinky i pro sebe. Já si takhle pokaždé odnáším tmavou pralinku s rozemletou chilli papričkou a na ulici pak vychutnávám každý koustíček. ;o)

   http://www.cokoladovna.com/index.asp?PAGE_ID=1 [img size=480]http://www.dadamo.cz/images/fbfiles/images/cokoladovna_pralinka.jpg[/img]

  Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.