Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
      Mário Uhrin
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Má nejaký súvis biorytmus a krvné skupiny v tom že v určitom čase rôzne pracujú naše orgány ako u iných skupín ako to že napr ráno najlepšie pracuje žalúdok alebo že po 17 h pracujú ledviny a nemôžme jedť nič ťažko straviteľné ani štipľavé…odlišuje sa to nejak?

admin
      Správce

biorytmus s krevními typy souviset nebude, alespoň jsem se s tím zatím nesetkal:) Rozhodně BTD nezohledňuje tuto oblast, ale každý se může řídit vším, co je ku prospěchu. Z praxe je to ověřeno 50:50, takže to ponechávám jako volbu klienta…

Mário Uhrin
      Účastník

Jasné, myslel som že to tak bude.Som len zvedavý ale tušil som že každý sme iný a biorytmus nemôže byť u každého rovnaký…napr. snedý človek potrebuje viac slnka ako biely a tým pádom žije v inom biorytme.Ale u nás významný jeden doktor odporúča pacientom ráno skonzumovať toho najviac a večer najmenej a pacienti sú zpokojní s touto klesajúcou tendenciou stravovania počas dňa.

admin
      Správce

Vydatnou snídani doporučujeme především u krevního typu A.

Mário Uhrin
      Účastník

Niet divu že ten dotyčný doktor je skupina A…u skupiny 0 sa doporučuje potom výdatný obed?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.