• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
      Martina
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Jsem krevní skupina A a v ledničce mám mazací tuk Alfa vital s inulinem. Můžu ho? Jsem začátečník a nějak se v těch všech potravinách nevyznám.

admin
      Správce

Dobrý den,
      Vámi uvedený tuk obsahuje rostlinné oleje a tuky, což je pozitivní zpráva, ale nevíme jaké, což už zasahuje do pravidel R4YT (Správné pro Váš krevní typ). Další fakt je, že jsou zde přídatné látky, z nichž minimálně jedna může způsobovat svědění pokožky E200 a další při častějším užívání, E330, může vést k poškození zdraví. Navíc E330 najdeme ve více potravinách, které denně zkonzumujeme. Transmastné kyseliny u tohoto tuku jsou rovněž vyšší hodnoty, ty mají za následek negativní vliv na naše zdraví. Inulin ve větší míře či v kombinaci s jinou vlákninou pak způsobuje nadměrnou plynatost.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.