• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 13 roky a 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Damiane, prosím prosím, pokud můžete, zeptejte se Dr.D´Adama, jak je to s Vilcacorou v souvislosti s krevními skupinami. Jestli je pro všechny super prospěšná, nebo jestli je pro někoho i nevhodná.
      Až teď mě napadlo se na to zeptat, jestli to bude mít souvislost. Pořád totiž přemýšlím, jestli jsem se před lety z rakoviny dostala hlavně díky tomu, že jsem B (které, jak vím, má spolu s 0 největší úspěchy v boji s rakovinou) nebo hlavně díky užívání Vilcacory. A s tím souvisí i to, jestli třeba pro B není velice prospěšná, ale třeba pro nějakou jinou skupinu ne. Od té doby totiž doporučuji Vilcacoru známým, kteří žádají radu pro své nemocné příbuzné. A ráda bych věděla, že jim můžu Vilcacoru poradit, ať jsou jakákoliv krevní skupina. Když napíšete, že je pro všechny prospěšná nebo neutrální, moc mi to pomůže – budu moct doufat, že se díky Vilcacoře neuzdravuje jen B, ale mají šanci i všichni ostatní, nebo aspoň že jim z hlediska [u]krevní skupiny[/u] Vilcacora nemůže nijak škodit, ještě víc je oslabit… :unsure:

admin
      Správce

Kočičí dráp – (Uncaria tomentosa) – Vilcacora… je prospěšná pro krevní skupinu B, ostatním je neutrální (to neznamená, že nepomůže, ale jiná by prospěla lépe…). Dr.D’Adamo ji zařadil do Protokolu 4 – Protizánětlivý.

meggi
      Účastník

díky moc damiane, tak přeci to do sebe všechno zapadá… Vilcacora prospěšná právě pro B… tak už mám kromě BTD další pojistku, kdyby se ta potvůrka jednou chtěla vrátit. 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.