#2339
meggi
Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

[b]Damian napsal:[/b]
[quote]dobrý den,
seznam pro těhotné bude v placené části připraven pro každou maminku samostatně. Na tento seznam se vztahují autorská práva a není dovoleno jej dále šířit. Verze na PC nebude tisknutelná. Tištěná verze seznamu je za příplatek možná. Vstup do této zóny je možno získat za bodíky nebo za úhradu.
Seznamy jsou k dispozici od září.[/quote]

Dobrý den Damiane, navazuji na tento Váš téměř rok a půl starý příspěvek. Je možné, že by ještě ani dnes nebylo možné na stránkách se k tomuto seznamu dostat? Chtěla jsem si ho dnes u Vás zakoupit=stáhnout=objednat. Šla jsem do SEZNAMŮ POTRAVIN, dále Podle kr. skupin BTD, dále Seznam BabyBase4. A tím jsem skončila na mrtvém bodě. Protože namísto nabídky tohoto konkrétního seznamu za nějakou stanovenou částku (příp. ekvivalent v eurocentech) se objevil pouze všeobecný text k nabídce předplatitelské zóny na 1 měsíc v hodnotě 500 Kč. To je ale přece úplně něco jiného, než zakoupení konkrétního seznamu BABYBASE4 pro mou osobní potřebu po celou dobu těhotenství/kojení/příkrmů do 1 roku! :o( Já přeci nechci za 500 Kč se chodit pouze dívat na nějakou nepřístupnou netisknutelnou verzi tohoto seznamu potravin na vašich stránkách, já ji potřebuji mít k dispozici po celý rok v kuchyni. Považte, že kdybych měla zaplatit uvedených 500 Kč za vstup do předplatitelské zóny na 1 měsíc, jen abych se mohla celý rok dívat na tento seznam potravin, tak by mě ten seznam vyšel celkově 10.000,- Kč!!! Protože 8 měsíců těhotenství + 12 měsíců kojení a příkrmů do 1 roku je 20 měsíců x měsíční předplatné 500 Kč = 10.000,- Kč. Myslíte to opravdu vážně, nebo je jen chyba na stránkách a seznam BABYBASE4 se dá objednat/zakoupit ještě nějak jinak? Zdůrazňuji, že mám zájem o zakoupení klasické tištěné verze, kterou můžu mít celý rok po ruce a kdykoli do ní nahlížet v obchodě při nákupech, v kuchyni při vaření. Můžu Vám čestně slíbit nešíření tohoto seznamu žádným způsobem ani kopiemi. ;o) Před tím rokem a půl jste v uvedené citaci právě i sám zmiňoval, že je možné objednat si tento seznam v tištěné formě za příplatek. Nyní na stránkách nic takového nemůžu najít, pouze opět jen ty všeobecné předplatitelské zóny.
Ještě jen chci upřesnit, že mám zájem o KOMPLETNÍ seznam babybase4, ne jen o vypsání chameleon jídel měnících se z doby před otěhotněním na dobu po porodu = to je něco úplně jiného. Protože v tom kompletním seznamu babybase4 jsou přece uvedené poznámky u mnohých potravin informující o časovém zavedení dané potraviny u malých dětí (např. u brokolice = až od 9. měsíce věku atd. atd.). Kdysi jste v diskuzi psal, že tento formát poznámek u potravin pro malé děti bude tady na českých stránkách k vidění stejně, jako je tomu po celý čas na amerických stránkách dadamo.com. Jenže to už jsou možná 2 roky a zatím se to tady nikde neobjevilo. Tak jestli to nemáte zpracované alespoň do toho placeného seznamu BABYBASE4.
Díky,
Meggi