#2272
admin
Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Dobrý den,
sada pro zjištění GTD je v nabídce katalogu a jeho cena se pohybuje podle aktivního kurzu EUR k CZK (cca 360 nebo 560 Kč).
Test pro určení genotypu a tím i našich předků (GTD), lze provést pouze v případě, že známe svou krevní skupinu.
Doporučuji si být jist krevní skupinou, protože GTD stanovení typu, zabere poněkud více času a vyžaduje si sofistikované začlenění. Špatná znalost krevní skupiny je pak vážnou chybou a nemussíte se dobrat správného výsledku.
pokud tedy známe krevní skupinu, postačí sada na určení genotypu za cca 360.
Celý návod je pak vyobrazen zde http://www.dadamo.cz/genotype_soubory/v3_document.htm

Tento návod je vhodné si projít před zakoupením testu.
Budete potřebovat židli, metr, přiložený úhloměr a testovací sadu papírků PROP. Dále bude dobré požádat asistenta pro biometricko-antropometrická měření.

Genotype diet je vhodná především pro hubnutí a udržení mladého vzhledu a kondice. U dětí je možno aplikovat GTD u dívek od 12ti a u chlapců od 15ti let, pokud jsou zdrávy.
Blood Type Diet slouží k pomoci překonat různá onemocnění a pro účinnou prevenci, patří tedy spíše do oblasti intenzivní péče o zdraví a do lékařské praxe.

GenoType Diet je poněkud jednodušší a zároveň ale preciznější, jejíž účinky mají ale uplatnění spíše u zdravých jedinců, kteří hledají vyšší příliv energie nebo u jedinců, kteří si hlídají svou zdravou hmotnost.
GTD se ale nedoporučuje u osob obézních s BMI nad 28. Zde je třeba aplikovat BTD – DIABASE4.

Pokud se budete nadále řídit BTD, budete ve výhodě co se týká péče o chronická či genetická onemocnění (Vzhledem k Vaší anamnéze), ale prostřednictvím GTD, lze stále precizněji aplikovat další postupy v péči o zdraví.

GTD je přínosem především pro „hraniční“ typy, kteří v BTD nacházejí některé „rozpory“ stran skladby vhodných a nevhodných potravin či léků a doplňků.

V USA se stala GTD hitem roku 2008 a za první rok si získala i řadu ocenění, zvláště pak s ohledem na epigenetiku, která se stále více prosazuje v péči o zdraví jedince.