#2188
admin
Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Dobrý den, omlouvám se za prodlevu. K Vašemu dotazu:
1) Ano, můžete používat ovocné čaje, ale lepší bude přejít na zelený čaj, který je hodnotnější.
2) Zkuste se podívat po některých prodejnách zdravé výživy nebo na internetu
3) Pšeničnou mouku můžete nahradit špaldovou. Předpokládám, že v rámci štíhlé linie a prevenci před rakovinou, nebude smažit, ale raději vařit a péct, občas grilovat:-)
4) Bílé pečivo a chléb nahradíte pufovanou rýží – „polystyrenové“ koláčky nebo chlebíčky, každý užívá jiný název
5) Ano. Mléčná bílkovina je pro nulky nestravitelná a nic tedy nepřináší. Když je nejhůře, pak pouze bílý jogurt s kulturou. Mléčná rýže je tedy nevhodná.
6) Ano. Salátová okurka přispívá k „řídké“ krvi, tedy horší sráženlivosti krve, s čímž má nula obecně dispozice mít potíže.
7) Těstoviny můžete ze špaldové mouky, lepsší je samozřejmě rýže a těstoviy z ní
8) Je to možné, pokud k tomu trpíte citlivou či podrážděnou pokožkou, pak se může jednat o alergickou reakci. Rovněž můžete být senzitivní na alkohol.
9) Brambory s úspěchem nahradíte Topinamburem – což je druh plevelu pod názve „Židovské brambory“. Lze jej získat u některých zahrádkářů zdarma nebo se zkuste popídit po netu. Pokud jste z okolí Prahy nebo Kolína, přijeďte si ke mě:-)