#2356
hanna
Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Není zač děkovat. Já to napsala proto, že se s Damiánem známe už téměř 2 roky a nejen nám pomohl. Chodí k němu co já vím (protože je tam posílám) sousedky z bloku i holky z práce. Nevím, jestli něco z doplňků nefunguje, já jsem měla ten pocit taky, jenže pak jsem si uvědomila, že není všechno vidět a spoustu věcí nevnímáme a bereme jako samozřejmost, jako že se lépe spí, lépe vstává, zklidnění, ale výsledek mi ukázal, že můj pocit je jedna věc a efekt je věc druhá. Bylo to vidět na laboratorních výsledcích, proto nehodnotím dílčí část cesty, ale cíl na konci 🙂
Pravdou je, že my kupujeme z lékárny od Dadama dál vše, protože když jsem si spočítala poměr balení a výbava dávky, vychází levněji, než kombinace různých tzv. levných doplňků, ale neobsahují to, co potřebuji nebo obsahují to, co nepotřebuji, takže i tady bych byla v opozici.

Já si myslím, že bude záležet na tom, co si do kari mícháte, pak může i prohřívat, ale základ kari je kari list a ten sám o sobě neprohřívá, ale naopak chrání buňku před rakovinou a dalšíma nemocema, proto se nedivím, že je kari dobré i v těhotenství či kojení, protože pokud do kari nedáte skořici, pepř, kajenský pepř, muškátový oříšek nebo jiné sporné koření, pak je dohad o kari zbytečný. Já si ho také kupovala, ale pokud si ho dělám doma, je to lepší. vím co tam je a není tam mraky éček.

Já jsem seznamy dostala na stránkách v sekci pro klienty, kterou dnes také nevidím, ale co jsem potřebovala, jsem dostala. sice také se zpožděním, ale to nevidím tak zle, protože pokud Damián musí řešit vše sám, pak si myslím, že to zvládá ještě dobře 🙂 Takže tady taky nevím, kde byla chyba. Možná jste měla na každé schůzce do něj šťourat, aby neměl klid 🙂 Kolik existuje seznamů nevím, já mám zatím jen chameleon jídla, úvod jídel pro děti dostanu logicky po narození mimča, protože nevíme, i když tušíme, krevní skupinu. Mám akorát, až budu kojit, vynechat na ten čas všechny alergeny a potraviny, u kterých si všimnu, že mimču nebudou vhod. Což se mi zdá normální, nenapadlo mě chtít seznam pro kojení zvlášť. Sama píšete o brokolici, jak má Dadamo pravdu, proč tedy ne s kari složeného na míru nejen mamince, ale i mimču? Když nemohu majonézu, nahradím ji jogurtem, zrovna tak kari. Základ je neutrální na chuť i efekt, ale podle koření smíchaného do kari se pak bude kari chovat.
Nevím, asi to bude chtít vyjádření Damiána, jak je to myšleno.
Hana