#2349
meggi
Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Tomu nerozumím. K čemu je seznam pro těhotné/kojící, pokud zahrnuje jako vhodné vše, co kojícím ženám škodí pro jejich miminka na větříky? Pak ten seznam postrádá opodstatnění… když si tento seznam od vás budou těhotné/kojící maminky kupovat, tak přece očekávají, že nebude obsahovat jako vhodné potraviny ty, které jsou pro období kojení zcela nevhodné??? Jestliže jsou v seznamu babybase4 všechny ty všeobecně nadýmací potraviny pro kojence, které kojící ženy nemají jíst, pak se tímto seznamem vůbec nedá v období kojení řídit. Pak by byl na stejné úrovni jako všeobecný seznam typebase4, který má tyhle nevhodné potraviny pro kojící rovněž uvedené jako vhodné, tak mezi těmi seznamy není téměř žádný rozdíl.
Potřebuji od vás argument pro obhájení, proč by si kojící žena měla od vás zakoupit BABYBASE4, pokud ho musí stejně celý proškrtat o ty všeobecně známé nevhodné nadýmací či pálivé a prohřívací, či zvyšující tlak potraviny pro kojence.
A proč když se shodujete s odborníky na kojení ve všech těch zelených čajích, kávě, bylinách atd., proč ten seznam opomíjí akurát zohlednění vhodnosti všech těch nadýmacích potravin pro kojené dítě?