#2187
admin
Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Dobrý den,
zmatek není na místě. Jsou dva výživové směry. Proto dva servery. Genotypediet.eu pro GenoType Diet, 4yourtype.eu pro výživu podle krevní skupiny. Třetí, tento server, je poskytovatele péče v BTD a GTD.
Na každém serveru běží něco jiného, protože se nepředpokládá, že budete uživatelem obou diet. genotypediet.eu a 4yourtype.eu jsou stránky informační o principu dané výživy, dadamo.cz jsou stránky, kde se probírá aplikace obou, je zde poradna, diskuse, připravujeme nový receptář a další podpůrné akce pro naše klienty a odbornou veřejnost.
Pokud nenajdete informace na základních stránkách jednotlivých diet, pak nebrání nic tomu, se doptat prostřednictvím diskusí nebo rovnou e-mailem z kontaktů.
K seznamům potravin:
Všechny seznamy potravin mimo základní verze, jsou placené od 280 do 450 CZK. Ten můžete buď zakoupit v Katalogu zboží a služeb (konec února 2008), nebo jej získáte u konzultanta při první návštěvě.
Předplatné:
Některé části stránek jsou vázány na předplatné. V současné době pro přesuny, jsou seriály zastaveny do konce února 2008. Cena za seriály, které obsahují dané seznamy potravin a další doporučení, jakož i vstup do diskusních skupin pro těhotné a další. Vše je vždy na titulu předplatného.
Pokud chcete seznam potravin pro těhotné, bude součástí seriálu o těhotenství na těchto stránkách koncem února 2008).

Lukáš