#2283
meggi
Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Dobrý den Damiane, ráda bych navázala na Vaši loňskou odpověď k pití čajů v těhotenství. Pročítám si znovu Váš příspěvek a z něho mi vychází, že čaj z maliníku se má pít v 1. trimestru při nevolnostech a ve 3. trimestru pro usnadnění porodu. Těhotenský čaj Apotheke píšete také popíjet jen v případě nevolností a pak ve 3. trimestru. Šípkový čaj píšete, že je vhodný pro 1. trimestr u všech kr.typů.
Takže jsem teď na pochybách, co mám vlastně pít za čaje ve 2. trimestru??? Maliníkový, těhotenský Apotheke ani šípkový ne? Mám zájem o čaje, aby v těchto mrazech i trochu zahřály, takže ne jen pití vlažné vody jako zdroj tekutin. ;o)
Mátový čaj jsem zkoušela už v 1. trimestru a bohužel mi z něj naopak bylo ještě více nevolno, to samé i teď, asi se to v těhotenství změnilo, před tím mi totiž vždy dělal dobře.
Heřmánkový čaj bych zase zvolila spíše v případe nachlazení, ne pro každý den.
Tak jaké čaje jsou vhodné pro každodenní pití ve 2. trimestru u Bs?
Aby byly i prospěšné, ne jen neutrální jako většina ovocných. Doufala jsem, že právě ten šípkový je vhodný po celou dobu těhotenství…