#2242
admin
Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Půst není nezbytně nutný. Naopak, pokud se snažíme si udržet zdravou tělesnou hmotnost, pak je právě potřeba pravidelný přísun správně zvolené potravy, včetně doplňků stravy, které jsou nedílnou součástí našeho stravování – výživy, vzhledem k životnímu stylu a kvalitě – nekvalitě – potravin (náhražky v jogurtech – bramborový škrob, lepek, stabilizátory – jejich neprozkoumané vzájemná interakce, jíme jich několik desítek denně, atd…).
Existuje několik desítek druhů detoxikací, například klasické pití bylinných směsí nebo jednodruhových čajů, včetně zeleného (vždy ale s ohledem na stav klientky, kvůli příp. těhotenství, kdy se seznamy vhodných a nevhodných potravin mění!), dále to mohou být koupele v solích, detoxikace masáží jak lymfatickou, tak klasickou, sauna, bylinné směsi…
Vždy je důležité zvolit si vhodnou metodu detoxikace, aby byla účinná a vhodná pro určité zatížení – jiná detoxikace je vhodná u jedinců žijících ve zdravém prostředí, jiná u jedinců bydlících v blízkosti komunikací, jiná u jedinců pracujících v prašném prostředí atd.
U detoxikace je třeba si uvědomit, že bude tělo čistit a tím i vysilovat. Čistější organismus má pak lepší revitalizační schopnosti, větší kapacitu a tím se teprve začne tělo skutečně účinně regenerovat. Proto je třeba volit také přívětivý přístup detoxikace k tělu. Vhodné jsou bylinné směsi složené z produktů pro Vaší skupinu, tím dosáhnete kýženého výsledku dříve a kvalitněji.
Směsi si můžete nechat namíchat u odborníků ve formě čajů, což se na počátku jeví jako levná a dostupná metoda, nicméně drtivá většina nevydrží pít stále stejné čaje určitou dobu a tak se tato metoda doporučuje sice nejhojněji, ale přednost si získává praktický, jednoduchý, bezpečný a účinný postup a tím jsou doplňky stravy a ony detoxikační koupele. Výhodou posledních zmíněných metod je jejich delší působení a tím i kvalitnější regenerace.

U nás používáme pro detoxikaci absolutní světový unikát přírodní směsi ve formě doplňku stravy, který byl vyroben podle pravidel epigenetiky http://dadamo.cz/index.php?/Katalog/GENOMA/DETOXICAL-ABO-90VCAPS/flypage.tpl.html DETOXICAL GENOMA. Tento produkt je vysoce účinný, působí díky svému složení na více klíčových oblastí společně, což napomáhá k podstatně rychlejší a kvalitnější regeneraci.

Hezký den,
Damian