#2368
admin
Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Dobrý den,
ano lze všechno. Když to někdo zaplatí, můžeme mít mraky databází.
Nelze si dělat v BTD co kdo chce, proto je třeba postupovat podle centrální direktivy pro národní zastoupení.

Ano, testy provádíme na popud vás, návštěvníků stránek, ale věřte mi, ze strany uživatelů stránek je pramalý zájem o tuto službu.

Co se týká potravin NEUVEDENÝCH v seznamu, pak, prosím, přistupujte k této potravině, jako k neutrální a sledujte vliv na Vaše zdraví.

Pokud máte krevní skupinu A, je možné, že se Vám mohou zdát některé potraviny a jejich zařazení vůči Vaší krevní skupině, jako nesprávné…
ANO, krevní skupina A je velice kontroverzní skupina, proto je jjeí bližší určení v GENOTYPE DIET, kde je blíže specifikováno složení potravin pro daný genotyp.
Proto doporučuji, určete si genotyp a odhalíte více informací.
Pokud nyní necítíte problémy a máte zato, že Vám potraviny VYVARUJTE SE neškodí, stejně je budete jíst… Jen některé potraviny působí na zdraví až s odstupem let, kdy je složité jednak měnit výživu a jednak odstranit následky např. za posledních 40 let se pak daří podstatně hůře.
Tučnost mléčných produktů má vliv na těhotenství resp. otěhotnění, ale u každé krevní skupiny jinak, dále může tučnost ovlivnit hmotnost atd…. u každého něco jiného. Proto neumím odpovědět obecně.
Tvarůžky byly hodnoceny, najdete na stránkách.
Krůtí nebo kuřecí šunka nemusejí nutně vadit, ale neznám složení, takže opět neodpovím.
Syrovátka se u čerstvého jogurtu či tvarohu uvolňuje ve velmi mizivém, až žádném množství (nemluvím zde o české produkci pro OD, kde v jogurtech je běžně kukuřičný a bramborový škrob, kdy je zřejmé, že obsahuje takový výrobek produkty, které mění charakter potraviny), takže nevadí.
Sýry mohu doporučit pouze tvrdé. Tavené sýry nemají výživový efekt. Tvarohové lze uznat, ale dle složení.