#2289
admin
Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Dobrý den,
pro období těhotenství se skutečně aromaterapie dělí na různá období. Pro ranní nevolnost je vhodné užívat v aromaoleji zázvor nebo mátu na ubrousku nebo kapesníčku. Pro období zácpy využijeme také zázvorový olej. K tomu budeme potřebovat také nerolový olej. Nerolový olej se pak používá ve směsi pro masáže spolu s palmarosou od třetího měsíce těhotenství.
Při porodní době používáme muškátovou šalvěj spolu s jasmínovým olejem. Levandulový olej se používá kdykoliv a je součástí lékárničky první pomoci při popáleninách a odřeninách.
Po porodu se uplatní při nedostatečné tvorbě mléka směs pro masáž ramen a horní části zad mimo okolí prsů fenykl, růžový olej v nosném oleji z jader hroznového vína. Při poporodní špatné psychické kondici, smíchejte nerolový olej s olejem růžovým.
Obecně se do 3. měsíce těhotenství neprovádí žádné masáže.
Vůně citronu nás povzbuzuje a tvoří kolem nás auru čistoty…

Co se týká vůní, ty jsou v těhotenství rozmanité, proto je na každé budoucí mamince, co jí bude činit uvolněnou, spokojenou a šťastnou…