#2317
admin
Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

ANO, je prospěšná.
Nicméně firma NOWACO používá E450 a E451. To zapříčiní, že kupujete vodu, respektive moc masa nezbude. Možná by stálo zato poohlédnout se po okolí, zda někdo nedodává čerstvé ryby a zvolit tam. Jde totiž o to, že čím je potravina kvalitnější, tím méně ji sníme a přesto budeme lépe vyživeni.
Navíc, krevní skupina 0, v případě poruchy imunitního systému nwbo zažívacích potížích, třeba H. Pyroli, potřebuje potraviny prostější polyaminů, to znamená pokud to půjde, čerstvé.

Něco o užitých éčkách:

E451 – Trifosforečnany – sodný a draselný
Skóre škodlivosti: 3

Popis:
Trifosforečnany mají podobnou vlastnost jako Difosforečnany, vázat vodu, jejich použití je rovněž při výrobě masných výrobků. Látky v přiměřeném množství nemají nežádoucí účinky. Vysoké dávky mohou narušit jejich nerovnováhu s vápníkem a zapříčinit tak odvod vápníku z těla. V ČR je použití těchto látek povoleno při výrobě vybraných potravin. V USA je používání těchto látek povoleno.

E450 – Difosforečnany ( sodné, draselné a vápenaté )
Skóre škodlivosti: 3

Popis:
Difosforečnany mají velmi podobné vlastnosti v jejich použití v potravinách. Tyto látky působí jako kypřící látky, stabilizátory a emulgátory. Tyto vlastnosti se využívají ve směsích pro domácí pečení, v tavených sýrech, pekařských výrobcích. Jejich schopnosti zadržovat vodu se využívá při výrobě masných výrobků. Látky nemají nežádoucí účinky. Vysoké dávky ovšem mohou narušit rovnováhu mezi vápníkem a fosforem a zapříčinit odvod potřebného vápníku z těla. V ČR je používání těchto látek v nezbytném množství povoleno. V USA je používání těchto látek rovněž povoleno.