#2113
meggi
Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Tak snad už nebudu vypadat jako obchodní agent Kauflandu, ale opravdu je to pro mě při téhle výživě ráj nákupů a nových objevů. 🙂

Takže moji milí – v Kauflandu si přijdou na své hlavně béčka, to je úplná plejáda výrobků bez nevhodné složky. A vzhledem k tomu, že jsou v Kauflandu v hojné míře zastoupené německé (nebo i švýcarské/rakouské?) výrobky obsahující máslo a ne rostlinné tuky a oleje, najdou se tam skvosty i pro nulky. Současně je tam skupina výrobků i pro A, AB, protože mají dobrý výběr tmavých (i ochucených!) čokolád a sladkostí bez mléčných složek a bez másla.

Hlavní zjištění je, že mají celý jeden stojan s čokoládami firmy Karina – kterých hned několik druhů je bez jediné nevhodné složky pro sk. B, tmavé verze jsou vhodné pro 0 (ty s máslem), nějaké tmavé bez másla zase i pro A,AB. U některých je třeba jen jedna nevhodná složka pro 0, A, AB, narozdíl od běžných čokolád v obchodech, kde je nevhodných složek hned několik. Být těmito skupinami a hledám kupovanou čokoládu, volím tyto výtečné a přitom ochucené čokolády (marcipán, lískové ořechy…)

DOKONALOST PRO SKUPINU B:
[b]Karina Kaffee Sahne[/b], 200gr., Nejjemnější čokoláda s příchutí kávové smetany a bílou čokoládou (geniální kávová chuť, už rok a půl jsem takhle výtečnou čokoládu nejedla!) :laugh:
[b]Rahm Mandel[/b], 200gr., Ušlechtilá smetanová čokoláda s celými mandlemi
[b]Feine Weisse[/b], 200gr., Bílá čokoláda
[b]Edel-Alpen Sahne[/b], 200gr., Ušlechtilá alpská smetanová čokoláda
[b]Hauchdunne Tafelchen[/b], 75gr., Plnotučná mléčná čokoláda
[b]Edel-Marzipan[/b], 200r., Pravý marcipán v tmavé čokoládě (roztomilé elegantní jednotlivé čokoládičky zabalená každá zvlášť vedle sebe!)

Ta poslední by byla vhodná i pro 0, A, AB, max. s jedinou nevhodnou složkou, jen teď nevím, kterou obsahuje – buď máslo, nebo syrovátku.
Pak tam je od Kariny Tmavá čokoláda s celými lískovými ořechy (opět tam je buď máslo, nebo syrovátka) velmi podobné jako Ritter sport, jen máte za stejnou cenu dvojnásobné množství čokolády!
Ještě mají i různé čistě tmavé čokolády, třeba jemné elegantní tenké plátky v posuvné krabičce a různé podobné v čistě tmavé čokoládě. Pak tam mají různé marcipánové a čokoládovomarzipánové sladkosti od jiných německých firem, byly vhodné pro A i 0, ale neměla jsem už finanční možnosti na jejich koupi.

Jen Vás chci upozornit (hlavně béčka) – když do Kauflandu vyrazíte a nakoupíte si vyjmenované čokolády, pozor na totální ovládnutí chuťových pohárků! Viděli jste film Velká žranice? Nějak podobně jsem skončila, když jsem si tyhle čoklády přinesla domů…. :laugh: :laugh: :laugh: