BioEnergiser D-tox spa – Domácí lázně

Účinky jsou znatelné ihned. Kúry mohou postupovat klienti maximálně 2x týdně s minimálním odstupem 48 hodin. Trvání doporučené terapie jsou 3 měsíce, v období nad 6 měsíců není nutné podstupovat kúru každý týden, postačí 2x v měsíci. Počet kúr pro minimální efekt jsou 2 kúry.

Kúry nejsou vhodné pro těhotné, osoby s implantáty či elektronickým zařízením ovlivňujícím životní funkce. Rovněž epileptici nemohou využívat tuto kúru. Osoby nemocné, či s vysokým tlakem, onemocněním ledvin a jater by měli konzultovat užití kúry s lékařem.

BIO – ENERGISER D – TOX spa, spouští proces znovuobnovení vaší tělesného bioenergie. Efektivně znovuobnoví buněčnou rovnováhu kladných a záporných iontů, která postupně začne s rozptylováním nežádoucích toxinů v těle.
Obnovená rovnováha buněk zabezpečí rehydrataci, mající za následek optimální výkon přirozených funkcí využít vhodné živiny a zbavit se nechtěného toxického odpadu.
Výsledkem kúry bude obnovení energetické hladiny, obojí, fyzické i duševní, s hlavním pocitem posílení zdraví.

Infra červené obrázky.
Image
Infra červené obrázky zřetelně ukazují zvýšený krevní oběh poté, co uběhlo jen 15 minut kúry BIO – ENERGISER D – TOX spa (vpravo), ve srovnání s obrázkem obdrženým před kúrou (levý).
Následující obrázky jsou obdržené s použitím GDV systému, který umí identifikovat pole tělesné bioenergie.

Image
Podobně i GDV fotografie ukazují nevyvážený (levý) energetický profil pacienta před BIO – ENERGISER D – TOX spa kúrou a následně zlepšený profil (vpravo) následující po kúře.

Napsat komentář