• Konzultace

  1.995,00 

  Přehled objednávky Konzultace.Nezapomeňte si vyjednat nejdříve termín schůzky.

  Katalogové číslo: 101 Kategorie: Štítek:

  Popis

  Ceník služeb poradny R4YT o.s. – Praha 3

  Jak se objednat ke konzultaci / přednášce?

  1. Vyjednejte si termín osobní konzultace
  2. Proveďte tuto objednávku

  Pokud chcete objednat konzultaci, můžete si nejdříve dohodnout termín (s pedstihem 3 týdny) a po obdržení termínu, provedete tuto objednávku.
  Objednání termínu provedete e-mailem ZDE

  Dokončenou objednávku uhraďte na účet dle dispozic v objednávce.
  Po plné úhradě objednávky, obdržíte závazné potvrzení termínu e-mailem i telefonicky.

  Komentář k položce Konzultace

  Typ konzultace
  Zvolte si typ konzultace, který Vám bude vyhovovat. Pokud dáváte přednost klidu domova a nebo nemáte čas, než večer, zvolte si typ konzultace u klienta.
  Pokud je vás více (Vy a Vaše kamarádky, které BTD zajímá), než 5-10 osob u Vás doma, pak Vám odečteme z objednávky cenu konzultace za Vaší osobu.
  Konzultace v domácím prostředí má nesporně mnoho výhod, jako zjištění prostředí, ve kterém se denně pohybujete a tím lépe a kvalitněji reagovat na změnu výživy  tím i lépe dosáhnout zlepšení kondice.
  Přesto je Vám k dispozici poradna R4YT o.s. v Praze 3, která je limitována otevírací dobou a kapacitou obsazení. V takovém případě zvolte typ konzultace v poradně.
  Pokud chcete osobní konzultaci u Vás doma a nebydlíte v okresech Praha, Praha – východ, Kolín, Kutná Hora, pak si zvolte vzdálenot Vašeho byliště od Prahy.
  Příklad: Plzeň – do 100 Km…. Brno 201-300 Km…

  Vyšetření z krve

  Odběr kapilární krve je prováděn z prstu případně paty miminka. Odběr je velice šetrný a nebolestivý.
  Pro určení krevní skupiny se odebírají 4 kapky kapilární krve.

  Vyšetření ze slin
  Odběrem vzorku slin, určíme stav sekretotvorství.

  Vyšetření z moči

  Potřebujete detoxikaci? Máte časté potíže s imunitou? Zajímá Vás, jak jste ohroženi rakovinou a dalími civilizačními chorobami? Ze vzorku moči stanovíme míru zátěže volnými radikály v těle. Volné radikály jsou zdrojem alergií, rakoviny a dalších fatálních chorob.

  Stanovení genotypu
  Znáte již životosprávu podle krevní skupiny a máte zájem poznat se více? Pak je tu genotype diet – životospráva podle genotypu. Můžete hubnout efektivněji! Novinka roku 2008 si našla za rok své existence miliony spokojených uživatelů. V ČR se stává hitem poslední sezóny.
  Je nutná znalost krevní skupiny. Dále provedeme antropometrická měření a pomocí SWAMI software stanovíme genotyp a doporučenou životní strategii.

  Detoxikace elektrolýzou
  30 minut koupele nohou ve vaničce se spirálou, která působí na tělo pomocí elektrolýzy. Nevodné pro každého, konzultujte před objednáním vhodnost pro Vaší osobu.

  Seznam potravin
  Zvolte si seznam potravin, který chcete. Tento pak získáte na CD ve formátu PDF.

  Vzor jídelníčku
  Na 14ti denní rytmus Vašeho stravování, jsme pro Vás připravili vzor jídelního lístku na 14 dnů.
  Zvolte si z nabídky.

  Elektronické verze
  Pro účinnější a rychlejší dosažení úspěchu ve stanoveném cíli Vaší péče, je vhodné využívat deník Vašich postupů. Tím se dříve a snáze může zasáhnout do průběhu Vaší terapie. Tato služba je dostupná na měsíc nebo na rok. Výhodné pro klienty, kteří nemají moc času nebo jsou ze vzdálenější části ČR nebo ze Slovenska.

  Množství = Počet osob ke konzultaci

  Další informace

  Rozměry 0.0000 × 0.0000 mm